Szybki kontakt


Usługi hydrauliczne

Atrakcyjne ceny!
(kliknij żeby zadzwonić)
W związku z nieterminowym płaceniem faktur przyjmujemy płatności tylko gotówką, za utrudnienia przepraszamy.

Lokalizacja i usuwanie wycieków

Nieszczelna instalacja wodna czy grzewcza potrafi przysporzyć wielu problemów, a nawet być niebezpieczna. Tymczasem pewne nieszczelności zdarzają się dosyć często w różnych miejscach – domach prywatnych, mieszkaniach, różnych instytucjach, małych firmach czy wielkich przedsiębiorstwach. Lokalizacją tych wycieków oraz ich usuwaniem nie powinna i nie może zajmować się osoba, która nie jest do tego upoważniona – bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. Tym bardziej, że znalezienia miejsca przecieku nie jest łatwe!

lwykrywanie nieszczelnosci na sieciach wodociagowych

Istnieją różne techniki wykrywania nieszczelności, jak też ich w miarę szybkiego usuwania. Dobrą metodą jest lokalizacja takich wycieków przy użyciu gazu znacznikowego. W tym celu wystarczy pozbyć się wody z instalacji i napełnić ją gazem, który jest bezpieczny, a jednocześnie wskazuje miejsce przecieku. Można również zastosować technikę mapowania miernikiem wilgotności (potwierdza wzrost wilgotności materiałów budowlanych) lub próbę ciśnieniową.


lokalizacja wycieków katowice wykrywanie wycieków katowice hydraulik katowice

Do nowoczesnych metod należą: badanie powierzchni kamerą termowizyjną, badanie akustyczne (geofon, sondy nasłuchowe) oraz użycie kamery endoskopowej - do sprawdzenia miejsc trudnodostępnych. Z kolei do usuwania nieszczelności najlepiej zastosować specjalne uszczelniacze – z odpowiedniej grupy, w zależności czy zostaną przeznaczone do instalacji grzewczej, usunięcia wycieku z instalacji wody pitnej, kanalizacji, pomp ciepła i instalacji solarnych, czy też basenów. Jesteśmy pogotowiem hydraulicznym, które potrafi szybko zlokalizować i zlikwidować problem. Warto nam zaufać!

lwykrywanie nieszczelnosci na sieciach wodociagowych

Bez względu na to, czy jest to instalacja wodna, czy grzewcza to jej nieszczelność może przysporzyć nam wiele kłopotów. Wyciekająca woda nie tylko paraliżuje wszelkie aktywności w domu jak też w biurze – uniemożliwiając wykonywanie codziennych zajęć i obowiązków, to także ewentualne straty, jakie może spowodować wyciekająca woda. W takim przypadku należy jak najszybciej wezwać profesjonalne osoby, które doskonale znają metody badania szczelności rurociągów ciepłowniczych. Ich zadaniem jest lokalizowanie rurociągów oraz wykrywanie nieszczelności rurociągów, a w dalszej kolejności usunięcie usterki.

lokalizacja wycieków katowice wykrywanie wycieków katowice

W naszej codziennej pracy nieszczelności na sieciach ciepłowniczych lokalizujemy za pośrednictwem fachowców zatrudnionych w kilku oddziałach. Jesteśmy obecni w województwach – Śląskim, Małopolskim, Łódzkim oraz Mazowieckim. Wykrywanie nieszczelności sieci wodociągowej przez naszych pracowników, to gwarancja szybkości wykrycia źródła problemu i postawienia błyskawicznej diagnozy. Stosujemy najnowocześniejsze metody, jeśli chodzi o wykrywanie szczelności sieci ciepłowniczej.

Działamy w miastach na terenie Śląska, Małopolski, woj. Łódzkiego i Mazowieckego


Pogotowie hydrauliczne w Twoim mieście:

Wybierz miasto:

Katowice Kraków Sosnowiec Gliwice Częstochowa Bytom Tychy Mikołów Mysłowice Dąbrowa Górnicza